TAK TO PRAWDA

dobre strony

Ciekawe Okładki na dobrych stronach - polecam!!!

Każdego dnia można kupić w sklepie różne filmy i bajki wydane na dvd lub blu-ray i starannie je opakować w nasze okładki. Okładki dvd można pobierać z różnych stron, jest kilka bardzo ciekawych serwisów takich jak CoverCity – jest to serwis który udostępnia anglojęzyczne okładki blu-ray najlepszej jakości jaka jest potrzebna do tego aby nasza okładka wyglądała profesjonalnie po wydruku.

Jeśli ktoś szuka okładek do wydań w naszym kraju to na pewno znajdzie je w nowoczesnym serwisie CoverVil – na tej stronie znajdują się okładki wykonywane przez profesjonalnych grafików, jest to płatny serwis. Czy warto płacić za okładki blu-ray wysokiej jakości? Jest to bardzo dobre pytanie, ponieważ po co wydawać pieniądze jeśli można pobrać coś za darmo?

 

Darmowe okładki są najczęściej bardzo niskiej jakości, jakość okładki ma ogromne znaczenie, ponieważ dla dobrego wydruku jest niezbędna. Pobierając okładki należy zwracać uwagę na jej jakość i rozmiar, dlatego najlepiej pobierać ze sprawdzonych stron takich jak CoverCity lub CoverVil.

Jeśli płacisz za okładkę możesz się spodziewać, że będzie ona bardzo dobrej jakości i będziesz zadowolony. Serwisy które profesjonalnie udostępniają wysokiej jakości okładki dvd mają duże koszty utrzymania i właśnie dlatego pliki pobierana z tych stron są płatne. Są to niewielkie opłaty i naprawdę warto zapłacić za pobranie okładki. Nie warto pobierać darmowych okładek, jest to strata naszego czasu i nawet pieniędzy. Warto zainwestować i posiadać piękne okładki w swoim domu, dziś każdy może sobie pozwolić na filmy lub bajki pobrane z innych stron i to całkiem za darmo, takie filmy można ładnie opakować w okładki pobrane z anglojęzycznego serwisu CoverCity jak i dla ludzi z naszego kraju CoverVil. Teraz posiadając samą płytę dvd można ją opakować i podarować komuś w prezencie, ponieważ okładki pobierane z tych serwisów są bardzo dobrej jakości i po ich wydruku wyglądają lepiej niż oryginalne okładki kupione w sklepie. Jeśli ktoś posiada drukarkę może samodzielnie u siebie w domu wydrukować własne opakowanie i obniżyć koszty całej operacji związanej z przygotowaniem płyty z filmem lub serialem.

W dzisiejszych czasach oglądając serial w telewizji można go samodzielnie nagrać i opakować nagraną płytę w profesjonalnie przygotowaną okładkę pobraną z najlepszych serwisów z autorskimi plikami graficznymi. Pliki takie wykonywane przez grafików mają najwyższą jakość i spełniają najwyższe normy związane z tworzeniem opakowań na płyty dvd i blu-ray covers.

Przedstawiam kilka darmowych plików tak żeby każdy zobaczył jak powinna wyglądać profesjonalnie wykonana okładka blu-ray, proszę zobaczyć jaka to jest jakość i jak estetycznie jest wszystko dopracowane. Zachęcam do zapoznania się z treścią i komentowania tego artykułu, może ktoś ma jakieś ciekawe pomysły na tematy związane z tworzeniem autorskich plików graficznych.